Cena kuchyně

Cena kuchyně

19. 12. 2011, 9:21

Každý z nás klade na kuchyň trochu jiné nároky. Každý byt nebo dům je jinak řešený a má jiné rozměry. Každý z nás má také jiný vkus a možnosti. Ceny kuchyní se tedy dost podstatně liší. Záleží na typu kuchyňské linky a spotřebičích.

Typ kuchyňské linky

Pro cenu kuchyně je důležitá samotná délka místnosti, kde se má kuchyně realizovat. Délka pracovní desky je také podstatná. Hloubka kuchyňské linky není v ceně kuchyně také zanedbatelná. Záleží také na volbě materiálu, ze kterého má kuchyně být postavena. Podstatný je také typ kuchyně, který si zákazník zvolí. A také zda je kuchyně zakoupena přímo v obchodě.

Moderní kuchyňská linka do menší kuchyně

Celková délka kuchyně: 3,2 m celková délka pracovní desky: 2,6 m hloubka kuchyňské linky: 60 cm Materiál lamino – korpus skříněk, dvířek a pracovní desky = 18 mm madla moderní hliníková 300 mm veškeré šuplíky plně výsuvné s tichým dojezdem a osvětlení pracovní desky doprava a montáž: 49.500 Kč s DPH

Doporučené vestavěné spotřebiče

Pečící trouba: 12.500 Kč, sklokeramická deska: 9.500 Kč, mikrovlnná trouba s grilem: 3.700 Kč, odsavač par komínový: 10.000 Kč, vestavěná kombinovaná chladnička: 16.000 Kč, dřez nerezový bez odkapávače: 2.500 Kč, dřezová baterie: 3.000 Kč spotřebiče orientačně celkem: 57.200 Kč Celkové náklady na realizaci nové moderní menší kuchyně obnášejí celkem: 106.700 Kč

Levný nákup kuchyňské linky

Moderní kuchyňská linka z laminátového DTD o délce 260 cm a s digestoří. Barevné provedení dvířek rigolletto dark + light a korpus wenge. Pracovní deska o síle 28 mm. Horní a dolní skříňky v počtu 5 kusů. Výška horních skříněk: 64, 8 cm. Tato kuchyňská linka se dá zakoupit za celkem pozitivní cenu v e-shopu a to celkem: 6.490 Kč.

Levné kuchyně Ikea Factum

Levná řada kuchyní Ikea Factum nabízí velice levné kuchyně této řady za 19.657 Kč a více podrobností v katalogu Ikea.

Malé kuchyně do paneláků

Na trhu je možno na některých stránkách prodejců najít velice zajímavé kuchyňské linky za velmi příznivé ceny. Některé typy kuchyňských linek o délce 240 cm a vyrobené z lamina stojí po slevě 8.283 Kč. Tyto typy kuchyňských linek se hodí pouze do panelákových bytů.

Kuchyňské linky na míru s kalkulacemi

Ceny jednotlivých kuchyní se podstatně liší. V levných kuchyních nejsou samozřejmě započítány ceny dalších spotřebičů, které nezbytně patří ke každé standardně vybavení moderní domácnosti. Dnes se neobejdeme bez mikrovlnných trub, bez kombinovaných chladniček a celé řady jiných spotřebičů běžné denní potřeby. Porovnání cen kuchyní je tedy velice relativní. Není kuchyně jako kuchyně.
Zobrazení: 152550 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2